Telefon: +420 728 079 748

E-mail: monika.haidinger@cap.cz

© 2022 Česká asociace pojišťoven

Droga je zkratka ale také velmi dlouhá celoživotní cesta

Doba čtení:

Doba čtení

1 min.

Přečteno:

Přečteno

198x

Diskuze:

Diskuze

0

Oblíbenost:

Oblíbenost

0

26. 04. 2024

1 min.

0

0

Štítky:

Nový díl podcastu se věnuje drogám a závislostem. Češi jsou k drogám poměrně shovívaví, jejich užívání přímo neschvalují, ale staví se k nim spíše laxně. Jak říká host, primář psychiatrické kliniky 1. LF UK, MUDr. Petr Popov, k drogám se dostáváme stále více v mladším věku, což může být velmi nebezpečné.

Nejenom že se snižuje věková kategorie, kdy mladí lidí zkouší návykové látky, ale mění se i to, co mladí často vyzkouší z návykových látek jako první. Rozhovor se proto ve své druhé části zaměřuje na to, co vede člověka k tomu takovou látku vyzkoušet nebo jak poznáme, že se člověk stává na droze závislý a jaké jsou nejčastější příznaky syndromu závislosti na návykové látce. Zazní i důležitý dotaz, co rozumně udělat, pokud vidíme, že někdo v našem okolí se stává závislým a nechybí ani otázka k roli adiktologa. To vše v našem pořadu s moderátorkou Michalou Hergetovou.

">

Díl je k dispozici na všech podcastových platformách (Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify aj.)
RSS feed: https://anchor.fm/s/5c5db464/podcast/rss

 

Ohodnotit článek

0

Štítky:

Buďte vždy v obraze Buďte vždy v obraze

Buďte vždy
v obraze

Přihlaste se k odběru našeho časopisu a dostávejte novinky ze světa pojišťovnictví z první ruky. Z odběru je možné kdykoliv se odhlásit.

Zadejte validní email!
Je nutné odsouhlasit podmínky!
Tento email již má přihlášen odběr!