Telefon: +420 728 079 748

E-mail: monika.haidinger@cap.cz

© 2022 Česká asociace pojišťoven

Eva Poláchová: Digitální transformace umožňuje zefektivnit a zrychlit procesy

Doba čtení:

Doba čtení

2 min.

Přečteno:

Přečteno

261x

Diskuze:

Diskuze

0

Oblíbenost:

Oblíbenost

0

22. 03. 2024

2 min.

0

0

Štítky:

Inspirativní rozhovor o regulaci, moderních technologiích a umělé inteligenci přineslo setkání s Evou Poláchovou, členkou představenstva pojišťovny Kooperativa a ČPP. Ta v rozhovoru přiznala, jak moc ji baví spojovat relativně vzdálené oblasti.

Velmi ráda připomněla zkušenosti se zaváděním směrnice o distribuci pojištění IDD a obrovskou transformaci CRM systému. Zmínila i důležitost komunikace a dialogu. „Máme čtyři hlavní hráče, pojišťovnu, distribuci, klienta a dohled. Všichni mají svoje potřeby a zájmy a vždy je to o hledání účelné rovnováhy. Jen v rovnováze je schován smysl byznysu,“ říká v rozhovoru Eva Poláchová. Podle ní každý hráč má práva a povinnosti. A vyvážit tyto věci je to, co jí na její práci nejvíc baví. „Každý hráč v řetězci by měl mít vůli, chuť a odvahu, znalosti a dovednosti k dialogu. Není to o ničem jiném než o věcech společně hovořit,“ dodává v rozhovoru Poláchová. Rozhovor se dotýká i digitalizace a digitální transformace. Přičemž jak říká náš host, digitalizace a digitální transformace jsou dvě různé věci. Digitální transformace je o tom, že už umíme využívat informace, které máme v tom čase, kdy je potřebujeme mít. Stravte chvíli svého času u našeho podcastu.

">

Díl je k dispozici na všech podcastových platformách (Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify aj.)
RSS feed: https://anchor.fm/s/5c5db464/podcast/rss

Ohodnotit článek

0

Štítky:

Buďte vždy v obraze Buďte vždy v obraze

Buďte vždy
v obraze

Přihlaste se k odběru našeho časopisu a dostávejte novinky ze světa pojišťovnictví z první ruky. Z odběru je možné kdykoliv se odhlásit.

Zadejte validní email!
Je nutné odsouhlasit podmínky!
Tento email již má přihlášen odběr!